Atraksioni i ri, Ulqini nënujor!

Written by on 16/07/2019

Një nga atraksionet e Ulqinit këtë verë është gjysmë-nëndetsja”Nautilus”.Për herë të parë qyteti bregdetar përveç plazheve do t’iu ofrojë pushuesve edhe botën nënujore. Ulqini ka lloje të ndryshme gjallesash të detit, shkëmbinj, alga dhe korale që mund të eksplorohen tashmë me anë të gjysmë-nëndetëses. “Nautilus” është e ankoruar në molin e madh të Ulqinit, poshtë kalasë.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track

Title

Artist

Background