Travel Club – Me Alona Eltari – “vajza e maleve”!

Travel Club me Alona Eltari

Live ne Travel Club me Alona Eltari, vajza qe ka ngjitur majat e Ballkanit dhe Shqiperine e njeh ne pellembe te dores 


Current track

Title

Artist

Background