Travel Club 6 Prill 2018 – Vas Travel Fair – Expo City

Vas Tour

Marjola nga Vas Tour e ftuar ne Travel Club na prezantoi hotelet dhe resortet pjesmarrese ne Panairin Vas Travel Fair qe po mbahet ne Expo City

Current track

Title

Artist

Background