TRAVEL NEWS

no-cover
Travel News

Në kryeqytetin e Belgjikës, Bruksel, nuk do të ketë fishekzjarre dhe festime të tjera natën e ndërrimit të viteve, për shkak të rrezikut nga sulmet terroriste. Lajmi është bërë i ditur nga Kryeministri belg, Charles Michel, i cili tha se vendi është...

Thursday, 31 December 2015
Like
270
0
no-cover
Travel News

Nata e ndërrimit të viteve pritet të shoqërohet edhe me probleme të trafikut në disa zona të Tiranës. Shefi i seksionit të Trafikut ne kryeqytet deklaroi se policia rrugore do të jetë në gatishmëri, ndërsa paralajmëroi masa të ashpra për drejtuesit e...

Thursday, 31 December 2015
Like
223
0
no-cover
Travel News

Viti i Ri pritet të vijë me temperatura shumë të ulëta që do të arrijnë deri në -15 gradë celcius në zonat malore. Autoritetet vendore këshillojne gjithë drejtuesit e mjeteve të bëjnë kujdes gjatë qarkullimit në disa akse kryesish malore, për shkak...

Thursday, 31 December 2015
Like
285
0