Travel Report

Turizmi i basteve, ja cilet jane hotelet – kazino me te famshem ne bote.
Travel Report

Destinacione te ndryshme ofrojne mundesi qe turistet te perjetojne adrenaline teksa i vizitojne sidomos nese kane atraksione sfiduese per te ofruar. Disa krenohen me natyren e eger dhe te pashkelur , disa me parqet e lojrave ekstreme ndersa se fundmi ka destinacione qe terheqin turistet e aventures edhe nepermjet kazinove. Kazinote, tradicionalisht te njohura si vende ku mund te provohet fati dhe ku luhen shuma marramendese te hollash tashme po konsiderohen ne nje kenveshtrim te ri, ate te destinacioneve popullore...

Like
5746
0
Friday, 26 January 2018
Dhurata me e mire per kete Shen Valentin? Nje udhetim?!
Travel Report

Dita e Shen Valentinit eshte padyshim, dita me e embel e vitit. Eshte dita e dashurise, embelsise dhe perkujdesjes, dite ne te cilen çiftet dhe te dashuruarit i thone njeri-tjetrit “Te dua”, ne thuajse te gjithe boten. A ka gje me te bukur sesa t’i dhuroni personit tuaj te zemres nje udhetim romantik per Shen Valentin. Nese nuk keni asnje ide se ku te shkoni e nese te zakonshmet lule, cokollata, telefona, bizhute apo parfumet nuk ju ngjisin aspak dhe...

Like
7639
0
Wednesday, 17 January 2018
Per cdo zemer nga nje udhetim.
Travel Report

Kur flitet per dashuri dhe udhetime na paraqiten tre raste: Ose nisesh per te perjetuar nje eksperience idilike me gjysmen tuaj, ose keni ndermend te ndaheni dhe deshironi ta beni ne nje vend kur tjetri te ngelet me pak i lenduar , ose sapo jeni ndare dhe doni te harroni gjithcka duke udhetuar larg, sa me larg. Le tju paraqesim destinacionet e duhura per secilin rast e me pas lereni Kupidin te beje punen e tij ne lidhje me zemren...

Like
367
0
Tuesday, 16 January 2018