Martin Garrix me 29 qershor do te performojë në Milano

Martin Garrix me 29 qershor do te performojë në Milano

Like
35
0
Tuesday, 06 March 2018
Big In Tour

Një prej producentëve dhe Dj më të suksesshëm në botë është Martin Garrix do të jetë në Milano në 29 qershor të këtij viti.

Ai është vetëm 20 vjec por në një kohë rekord ka arritur të bëhet numër një në dance dhe house music. Emri i vërtetë i tij është Martijn Garristen por në skenë njihet si Martin Garrix. Deri tani ka shitur mbi 10 milion disqe në të gjithë botën ndërsa ai ëshët rednitur për dy vjet me radhë në numrin një të Dj Magazine. Këtë verë ai do të jetë pjesë e Milano Summer Festival 2018 në Ippodromo Snai San Siro. Biletatt nisin nga 39 euro.
Muzika e tij është një mix eksploziv I progressive house, big room house, electro house dhe future bass. Ndaj ky koncert gjigand ëshët për të mos u humbur .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *