Virgin inaguron VIP Lounge ne Dubai

Virgin inaguron VIP Lounge ne Dubai

Like
32
0
Wednesday, 14 February 2018
Travel News

Virgin Holidays ka inaguruar v-hub te mberritjeve , nje lehtesim per te krijuar komoditet diten e pare te mberritjes ne Dubai

Vip-Hub eshte lokalizuar ne Aquaventure waterpark ne Atlantis the Palm – hoteli ikonik ne Dubai i cili pret mijra udhetare nga Virgin ne vit

Aktualisht, shume pushues nuk arrijne ta shijojne diten e pare te mberritjes ne Dubai per shkak se numri me i madh i mberritjeve nga britania jane heret ne mengjes dhe u duhet te presin per Chech-in per ne dhomat e tyre deri pas mesdite

Dhe ketu del ne loje pikerisht Vip-Hub i cili ju mirepret ne Atlantis The Palm me gjithcka deshironi per tu argetuar dhe shijuar derisa dhoma juaj te jete gati

Suksesi i pritshem i v-hub ne Dubai pritet te shoqerohet me te tjere lokacione te populluara me turiste britanike qe fluturojne me Virgin Holidays

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *