Fifty Shades Freed, vendos rekordin e fitimeve për triologjinë Fifty Shades of Grey

Fifty Shades Freed, vendos rekordin e fitimeve për triologjinë Fifty Shades of Grey

Like
158
0
Monday, 12 February 2018
Pm Drive

Fifty Shades Freed – filmi i fundit i trilogjisë Fifty Shades of Grey, kishte premierën vetëm para pak ditësh.
Miliona njerëz shkuan në kinema për të parë se si do të përfundonte historia e Christian, portretizuar nga Jamie Dornan dhe Anastasias, portretizuar nga Dakota Johnson. Fifty Shades Freed grumbulloi plot 38.8 milion $ në box office fundjavën e parë të publikimit, më pak se dy filmat e parë por ky fitim e bën trilogjinë të kapë vlerën e plot 1 miliard $!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *