Emily…po ndalo ndonjëherë moj vajzë

Emily…po ndalo ndonjëherë moj vajzë

Like
21
0
Saturday, 10 February 2018
Pm Drive

E njihni kete trup !? Na eshte bere shume familjar! Supermodelja Emily Ratajkowski është rikthyer fuqishëm duke pozuar për një fushatë të re. 26-vjeçarja ka pozuar topless për koleksionin e xhnseve DL 1961. Bukuroshja ka mbuluar gjoksin me duar për të mbrojtur modestinë ndërsa mbante veshur xhinse të bardha. Në një fotografi tjetër ajo shfaqet me një këmishë te zbërthyer. Emily u njoftua si imazh i markës vitin e kaluar dhe njihet si një fanse e xhinseve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *