Bon Jovi – When We Were Us

Bon Jovi – When We Were Us

Like
629
0
Thursday, 08 February 2018
New Travel Hits

Jon Bon Jovi bashke me banden e tij po pergatiten te thyejne rekordet e vendosura vete me pare sa I perket turneve muzikore.
Ata sapo kane lancuar kalendarin e koncerteve ne Ameriekn e veriut dhe biletat jane shitur ne kohe rekord duke bere qe turneu This House… te behet turi me I suksesshem I grupit.
This House is not for Sale eshet albumi i 2017 i grupit nga i cili deri tani jane publikuar disa kenge ku te fundit jane “Walls ” dhe “When We Were Us”.
Bon Jovi, u propozua kohët e fundit për te qene pjese e Rock and Roll Hall of Fame, dhe ceremonia do te zhvillohet ne fillim te pprillit te 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *