Dua te zhvishem edhe une

Dua te zhvishem edhe une

Like
114
0
Monday, 05 February 2018
Pm Drive

Me ne fund u zhvesh dhe Dua Lipa!
As Dua Lipa nuk ka mundur ti shpëtojë “tundimit’ për tu shfaqur topless.!
Në postimin e bërë në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar disa foto ku shkruan se ato janë realizuar në New York.
Mesa duket pjese e ketij projekti eshte edhe kengetari Sam Smith, me te cilin Dua shfaqet ne te njejtin set fotografik.
Vetem kaq per momentin sa i perket fotove, nderkohe qe Dua Lipa me dt 13 Shkur do te jete e ftuara ne Shown e Ellen DeGeneres!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *