Scenic Eclipse II zbulon planet

Scenic Eclipse II zbulon planet

Like
48
0
Monday, 05 February 2018
Travel News

Duke shuar kureshtjen e udhetareve te luksit, kompania Scenic ka lajmeruar se flotes se saj luksoze do ti shtohet nje krociere me 6 yje e quajtur, Scenic Eclipse II.

Scenic Eclipse II do te forcoje pozitat e kompanise ne industrine e lundrimit me krociere, si e pakonkurueshme ne dizajn, luks dhe teknolog

Scenic Eclipse II do te beje lundrimin inagurues nga Athina ne Lisbone ne 2020-en, perpara se te filloje sezonin e lundrimeve ne nje anije me 6 yje qe do te perfshije ekspedita ne detin arktik te Europes dhe Rusise, nje zone me habitate dhe jete te eger te shumellojshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *