Superbowl Half Time Show 2018

Superbowl Half Time Show 2018

Like
47
0
Monday, 05 February 2018
Updates

Super Bowl LII ishte e 52ta e koheve moderne dhe u fitua nga Philadelphia Eagles te cilet munden New England Patriots me rezultatin 41-33
Finalja e mbremshme u luajt ne U.S. Bank Stadium ne Minneapolis, Minnesota, ne nje kohe shume te ftohte.
Ne spektaklin e pushimit te ndeshjes performoi Justin Timberlake i cili kendoi “I would Die 4U” si homazh per Prince i cili “u shfaq” mbi skene me hologram
Prince ishte nga Mineapolis dhe gjate performaces se kenges se tij ne Superbowl, qyteti rreth stadiumit u ndricua me drita vjollce ne formen e simpolit te tij ne vitet 90

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *