Kristiano Ronaldo e tradheton te shoqen!

Kristiano Ronaldo e tradheton te shoqen!

Like
62
0
Saturday, 03 February 2018
Updates

Sipas The SUN, kampioni i Real Madrid, babai i Cristiano Ronaldo Jr, i binjakeve Eva e Mateo dhe i te vogles Alana, e tradheton bashkeshorten e tij Georgina Rodríguez me modelen angleze Rhian Suggers.
E perditshmja britanike pretendon se ka mesazhet erotike te futbollistit me modelen angleze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *