Cristiano Ronaldo do te hape 3 hotele te rinje CR7.

Cristiano Ronaldo do te hape 3 hotele te rinje CR7.

Like
73
0
Thursday, 01 February 2018
Updates

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo njihet nder te tjera edhe per hotelet nen emrin CR7. Tashme ai ka vendosur te zgjeroje rrjetin e hoteleve pasi ka lajmeruar se do te inaguroje shume shpejt tre struktura te reja ne New York, Madrid dhe Marrakesh. Deri me tani futbollisti , 5 here fitues i Topit te Arte, ka hapur hotelet CR7 ne bashkepunim me grupin hotelier “Pestana”, kryesisht ne territorin portugez. Te gjithe hotelet e reja do te kene ambiente komode dhe te arreduara plot luks sigurisht me fotografi te fubollistit dhe nje hologram te tij qe do te lejoje turistet te bejne foto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *