‘Fifty Shades Freed’, premira më 9 shkurt!

‘Fifty Shades Freed’, premira më 9 shkurt!

Like
82
0
Thursday, 01 February 2018
Pm Drive

‘Fifty Shades Freed’, pjesa e fundit e triologjisë ‘Fifty Shades’, do ta kete premieren ne date 9 shkurt!
Një ndërthurje mes dramës dhe romancës, ku mbizotërojnë skenat erotike. Jo më kot klipi i publikuar së fundmi, ka tërhequr shume vëmendje. Aty paraqiten 50 sekonda nga skenat erotike në film.‘Fifty Shades Freed’ është menduar edhe si një dhuratë për Shën Valentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *