Paris Hilton shndërrohet në Kim Kardashian!

Paris Hilton shndërrohet në Kim Kardashian!

Like
55
0
Thursday, 01 February 2018
Pm Drive

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West e kanë treguar shpesh se janë mjeshtër të marketingut.
Reperi amerikan prej kohësh ka lançuar linjën e tij YEEZY dhe modele kryesore ishte bashkëshortja e tij, 37 vjeçare. Por këtë herë ata kanë menduar një ide më origjinale për të reklamuar linjën e re, YEZZY. Paris Hilton dhe Sierra Skye janë shndërruar në Kim Kardashian duke u paraqitur me look-un e yllit të reality show-t për të reklamuar YEZZY Season 6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *