no-cover

Justin Timberlake – Filthy

Like
334
0
Friday, 12 January 2018
New Travel Hits

Adhuruesit e Justin Timberlake, jane duke shijuar kengen e sapo publikuar nga ar4tisti , ”Filthy”. Kënga e tij më e re, është shoqëruar me një klip shume interesant e cila sapo eshte hedhur ne Youtube ka marre me shume se 16 milion klikime. Videoklipi eshte futuristik , dhe net e Timberlake shfaqett duke portretizuar një shpikës si Steve Jobsi.Ndersa në Instagram ka publikuar prapaskenat gjatë krijimit të videoklipit, transmeton Koha.net. Billboard shkruan se Timberlake është koka kryesore prapa performancës futuristike që zhvillohet në videoklip.Përvec këtij projekti, Justin Timberlake, ka bërë të ditur se dhe tre këngë të tjera të regjistruara me videoklip do të debutojnë në treg në javët e ardhshme ku dhe pritet të lansohet albumi i tij më i ri ”Man of the Woods” me 2 shkurt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *