no-cover

“Luaj ne France” – Pusho ne Antalya!

Like
980
0
Thursday, 05 May 2016
Weekend Lovers

Pushime FALAS ne Antalya me Radio Travel!
Telefononi duke dhene parashikimin tuaj ne emisionin “Luaj ne France – Pusho ne Antalya” dhe fitoni pushime FALAS All Inclusive per nje jave ne cift nga www.vas.al! Gjithashtu per ndjekesit e fituesit do te kete dhurata te ndryshme me vlere nga “dyqantaxi.com”
Parashikoni sakte (1X2) ndeshjet e Kampionatit ne emisionin qe do te transmetohet cdo dite ora 12’00 deri ne 14’00 duke filluar nga data 10 Qershor ne Radio Travel!
Si funksionon;
1 – dergoni nje foto tuajen KETU ne inbox, me nje detaj sportiv (me veshje sportive, me nje personazh te njohur te sportit, ne nje kompleks sportiv, etc) dhe fotoja juaj do te vendoset ne albumin e emisionit “Luaj ne France – Pusho ne Antalya”
2 – telefononi direkt gjate emisionit ne 0694000102 per te parashikuar ndeshjet e dites qe do te reklamohen nga drejtuesit e emisionit.
3 – menjehere me pas, NE do te shenojme poshte fotos suaj parashikimin e dhene nga ju me ane te telefonates ne emision.
Ju duhet te telefononi mundesisht cdo dite ne emision per te dhene parashikimin e ndeshjeve te dites ne menyre qe ti jepni vehtes sa me shume shanse per te fituar.
Pra, vlejne vetem parashikimet e dhena direkt gjate emisionit me ane te telefonatave!
Degjuesi qe do te parashikoje sakte me shume ndeshje gjate kampionatit (1X2) do te fitoje “Pushime FALAS All Inclusive, ndersa ndjekesit e tij do te fitojne dhurata te ndryshme me vlere nga sponsoret e tjere te emisionit.
Fituesi do te shpallet mbremjen e madhe te Finales se Europianit me dt 11 Korrik nese rezulton vetem nje fitues ose te nesermen me short ne emisionin “Luaj ne France – Pusho ne Antalya” nese ka me shume se nje fitues!
Ju ftojme te merrni pjese duke derguar fotot tuaja KETU ne inbox, ne menyre qe profili juaj te jete gati per tu plotesuar me parashikimet tuaja kur te filloje emisioni me i ndjekur i veres “Luaj ne France – Pusho ne Antalya” me date 10 Qershor ora 12’00
Emisione te ngjashme te realizuar nga Radio Travel ne sezonet e kaluara
https://www.facebook.com/media/set/…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *