Morning Travel

Morning Travel

Like
465
0
Saturday, 30 April 2016
Morning Travel

Emisioni i mengjesit ne Radio Travel, cdo mengjes ora 07’00-09’00
Informacionet me te nevojshme per te filluar diten, infot me te reja te mengjesit dhe muzike e zgjedhur per te filluar diten.
Radio Travel ka dhuruar per degjuesit e ketij emisioni dhurata te shumta per degjuesit aktive te emisionit te saj “Morning Travel”. Shume cifte kane fituar nga lojrat dhe konkurset tona radiofonike dhe kane pushuar FALAS nje jave me gjithcka te paguar nga VAS TOUR ne resortet me te mira te Antalias, Sharm El Shikh, Palma De Majorka, Maldive, si dhe fundjava ne Malin e Zi dhe Greqi

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.918595758176178.1073741937.151813691521059&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.678772282158528.1073741890.151813691521059&type=3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *