no-cover

Fitoni nje Smart TV Box!!!

3
914
0
Saturday, 20 February 2016
Weekend Lovers

Bejini share ketij postimi nga FB i Radio Travel ne Facebook-un tuaj dhe merrni sa me shume LIKE deri te shtunen me date 27 shkurt.

Ne emisionin “Weekend Lovers” te shtunen ora 10’00 te mundesuar nga “dyqantaxi.com”, personi qe ka marre me shume LIKE te ketij postimi ne FB e tij, do te fitoje kete produkt me vlere nga “dyqantaxi.com”

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/249624731″ params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

ANDROID HD-TV BOX QUAD CORE BLUETOOTH

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.
Sistem Operativ Android 4.4.2 Kitkat,Google Play store i instaluar;suporton USB web kamer punon me Skype, HDMI
Procesor Cortex-A9 Quad Core Amlogic S802, 2.0Ghz, Mali-450 GPU, 2GB RAM and 8GB memorje, suporton (max 64GB) karte memorje dhe USB; 802.11B/G/N wifi dhe bluetooth v4.0
Sinjal shume te mire WiFI, Porte ethernet.
Blu-Ray ISO

Ne kuti perfshihet:
• Dekoderi
• Telekomanda
• Ushqyesi
• Kabell HDMI
• Manual Perdorimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *