Kenget e reja
Adult, Commercial

Postime te fundit

Postime nga Emisionet

Bleona ne Sanremo, por jo ne Festival!
PM Drive

Kengetarja shqiptare me fame nderkombetare Bleona Qerreti eshte e pranishme gjate ketyre diteve ne qytetin e Sanremos ne Casa Sanremo Lounge ku do te zhvillohet Konkursi i Dj-ve te rinje dhe profesioniste. Lajmi per kete prezence te saj eshte shperndare ne shume media...

Thursday, 11 February 2016
Like
42
0

TRAVEL NEWS

Lajmet e fundit

SiViaggia.it, serish ne vemendje Shqiperine turistike.
Travel News

Sheshi Skënderbej në kryeqytetin e Shqipërisë përfaqëson qendrën sociale dhe kulturore të qytetit. Kështu e nis artikullin SiViaggia.it, e cila pas promovimit të plazheve të Sarandës e kthen vëmendjen ndaj kryeqytetit shqiptar, sipas të cilës përmasat e...

Friday, 12 February 2016
Like
2
0
Shqiperia dhe Kroacia me projekte ne fushen e turizmit.
Travel News

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto priti në një takim ambasadoren e re të Kroacisë, Sanja Bujas Juraga.Në kuadër të marrëdhënieve të shkëlqyera mes dy shteteve, u theksua se duhet të forcohet bashkëpunimi në fushën e...

Friday, 12 February 2016
Like
2
0
Shqiperi-Ceki , bashkepunim per shtimin e turisteve.
Travel News

Ambasadori i Shqipërisë në Pragë, Riza Poda, zhvilloi një takim me Ministren e Zhvillimit të Rajoneve të Republikës Çeke, ku në fokus ishte fillimi i sezionit turirtik të ri.Në një postim në faqen zyrtare Facebook, të Ambasadës së Shqipërisë në...

Friday, 12 February 2016
Like
2
0

Charts

Charts te javes

Traveling back in ’85 in Germany
Like
163
Olti C/Ada
commercial
tracklist
commercial
Back in France December 1985
Like
109

Back in France December 1985

01 December 2015
Ada/OltiC
Greatest Hits
tracklist
Greatest Hits

Emisione

Emisionet ne Radio Travel