Rusi, rritje dramatike e cmimeve te hoteleve para nisjes se Kampionatit Boteror.
Travel News

Rritja e cmimeve ne disa hotele prestigjoze ruse ka ngritur alarmin per nje Kampionat Boteror te shtrenjte per turistet kete vit. Autoritetet e turizmit ne Rusi kane pergatitur nje te ashtuquajtur liste te zeze me hotelet te cilat kane treguar rritje te ndjeshme te cmimeve kete vit para celjes se Kampionatit Boteror te Futbollit. Lista perfshin hotele ne qytete si Moska, Shen Petersburgu, Volgograd, Krasnodar , Rostov dhe Kaliningrad. Edhe pse gjate vitit te kaluar ka hyre ne fuqi rregullorja...

Like
38
0
Tuesday, 06 February 2018
Sonte ne mbremje fillon Festivali i Sanremos
Updates

Sonte ne mbremje ne oren 20’35 minuta ne Teatrin Ariston, fillon edicioni i 68 i Festivalit te Sanremos qe transmetohet direkt nga RAI UNO Nen drejtimin e Claudio Baglioni dhe bashkeprezantim te Michelle Hunziker dhe Pierfrancesco Favino Festivali i Sanremos do te mbyllet me finalen e se Shtunes me date 10 Shkurt Bien ne sy rikthimi i emrave te medhenj qe i kane dhene emer ketij festivali ne vite si; Ron, Riccardo Fogli, Roby Facchinetti , Ornella Vanoni, I Decibel...

Like
61
0
Tuesday, 06 February 2018