Vetëm 5-ditëshe dhe garderoba e saj është 70 mijë dollarëshe!
Pm Drive

‘Fëmija i Kylie Jenner tashmë ka një gardërobë më të mirë se unë….Fansat e Kylie Jenner janë të tronditur pas publikimit te nje videoje të shkurtër brenda dhomës bujare 70 mije dollareshe të vajzës së saj pesë diteshe. Para se të lindte, Kylie kishte vendosur te krijonte një gardërobë të plotë me veshje të jashtezakonshme pothuajse te gjitah rozë dhe me cmime marramendese. Por fansat e 20-vjeçares, Kylie Jenner kane shperthyer ne komente te panumerta në Twitter pas publikimi të...

Like
200
0
Monday, 05 February 2018
Dua te zhvishem edhe une
Pm Drive

Me ne fund u zhvesh dhe Dua Lipa! As Dua Lipa nuk ka mundur ti shpëtojë “tundimit’ për tu shfaqur topless.! Në postimin e bërë në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar disa foto ku shkruan se ato janë realizuar në New York. Mesa duket pjese e ketij projekti eshte edhe kengetari Sam Smith, me te cilin Dua shfaqet ne te njejtin set fotografik. Vetem kaq per momentin sa i perket fotove, nderkohe qe Dua Lipa me dt 13 Shkur...

Like
100
0
Monday, 05 February 2018
Angus Young + Axl Rose = AC/DC
Updates

Themeluesi i bandes me te famshme australiane te Hard Rock-ut AC/DC, Angus Young humbi vitin e kaluar dy vellezerit , George dhe Malcolm Young, pjese e grupit. Kengetari Brian Johnson po vitin e kaluar dha doreheqjen per shkak te demtimit te degjimit gjate turit te tyre boteror. Por lideri Angus nuk ka ndermend te terhiqet… Mbas testimit ne turneun e 2017-es duke i dhene kengeve te AC/DC zerin e Guns N’ Roses, Brian Johnson mendon te prodhoje teresisht albumin e...

Like
43
0
Monday, 05 February 2018
Like mother, like son! Cindy Crawford rikthehet ne reklamen e Pepsit pas 26 vitesh, me te birin!
Pm Drive

Cindy Crawford, 51 vjeçe, eshte rikthyer si imazh i reklames se Pepsit ne spektaklin me te ndjekur Super Bowl 2018.Por ndryshe nga reklama e 1992 kur ajo shfaqej vetem, kete here Cindy ne super forme ne krah ka djalin e saj 18 vjecar Presley Gerber. Të premten, Cindy mori pjesë në Pepsi Generation Live Pop-Up në Minneapolis, Minnesota bashkë me djalin Presley, qe pritet te jete nje nga modelët me te...

Like
73
0
Monday, 05 February 2018
Po ç’bën keshtu moj Jenny!
Pm Drive

Së fundmi, Jennifer Lopez i është rikthyer skenës. Të dielën 48-vjeçarja dhuroi nje spektakel te jashtezakonshem per fansat e saj në Minesota. Këngëtarja u ndërrua disa herë dhe po aq herë u dhuroi të pranishmëve disa prej lëvizjeve të veta me të famshme në...

Like
79
0
Monday, 05 February 2018
Basisti i Black Sabbath “shpallet i pavdekshem” nga Aston Villa
Updates

Geezer Butler morri cmimin “Walk of Stars” ne Broad Street Walk of Stars ne Birmingham. Basisti i Black Sabbath u nderua ne pushimin e ndeshjes Aston Villa – Burton Albion ne Villa Park te shtunen me 3 Shkurt. Geezer u prezantua nga kryebashkiakja e Birmingamit, Anne Underwood dhe shoku i tij i Black Sabbath Tony Iommi e shoqeroi ate. Vete Tony Iommi u shpreh se ndjehej i kenaqur qe nje tjeter Sabbath i bashkohet ketij cmimi mbas atij vete dhe...

Like
36
0
Monday, 05 February 2018
Steven Tyler rinohet 45 vjet !
Updates

Superbowl Final dihet qe ka nje audience maksimale (mbi 100milion shikues) ku nje spot publicitar 30 seconda shkon 7milion $!!! Por cili ishte spoti me i klikuar dhe qe kapi audiencen maksimale?! Ishte KIA Stinger ajo qe kishte gjetur fabulen me te goditur”Feel smth again-KIA fueled by youth” duke paraqitur liderin e AEROSMITH Steven Tyler duke nisur mbrapsht nje makine KIA e cila e ben te kthehet pas ne kohe ne vitin 1973, atehere kur ishte i ri dhe kompozoi...

Like
58
0
Monday, 05 February 2018
Mediat austriake promovojne Shqiperine per turizmin kulturor.
Travel News

Gazeta austriake “Kurier”,ka promovuar Shqiperine si nje destinacion ideal per turizmin kulturor kete vit. Sipas kesaj gazette ne vendin tone mund te gjesh gjithçka, nga vlerat e çmuara kulturore e deri te gatimet e shijshme. Vetem disa dekada me pare, per Shqiperine dihej shume pak ndersa tani eshte kthyer ne nje prej destinacioneve me interesante per vizitoret. Thesari kulturor i Shqiperise sipas Kurier ndodhet jashte kryeqytetit, ku te presin peizazhe madheshtore dhe vlera te çmuara kulturore. Disa prej atraksioneve qe...

Like
50
0
Monday, 05 February 2018
Scenic Eclipse II zbulon planet
Travel News

Duke shuar kureshtjen e udhetareve te luksit, kompania Scenic ka lajmeruar se flotes se saj luksoze do ti shtohet nje krociere me 6 yje e quajtur, Scenic Eclipse II. Scenic Eclipse II do te forcoje pozitat e kompanise ne industrine e lundrimit me krociere, si e pakonkurueshme ne dizajn, luks dhe teknolog Scenic Eclipse II do te beje lundrimin inagurues nga Athina ne Lisbone ne 2020-en, perpara se te filloje sezonin e lundrimeve ne nje anije me 6 yje qe...

Like
47
0
Monday, 05 February 2018
Superbowl Half Time Show 2018
Updates

Super Bowl LII ishte e 52ta e koheve moderne dhe u fitua nga Philadelphia Eagles te cilet munden New England Patriots me rezultatin 41-33 Finalja e mbremshme u luajt ne U.S. Bank Stadium ne Minneapolis, Minnesota, ne nje kohe shume te ftohte. Ne spektaklin e pushimit te ndeshjes performoi Justin Timberlake i cili kendoi “I would Die 4U” si homazh per Prince i cili “u shfaq” mbi skene me hologram Prince ishte nga Mineapolis dhe gjate performaces se kenges se...

Like
33
0
Monday, 05 February 2018