Sagna vjen te Benevento, Italianet e kane mendjen te gruaja e tij
Updates

Futbollisti francez Bacary Sagna ka firmosur me Benevento. Por tifozet italiane me shume se ardhja e tij ne Serie A presin me padurim te shoqen e tij bukuroshe per te cilen mesa duket duhet te presin sa te mbaroje pushimet ne...

Like
43
0
Saturday, 03 February 2018
Kristiano Ronaldo e tradheton te shoqen!
Updates

Sipas The SUN, kampioni i Real Madrid, babai i Cristiano Ronaldo Jr, i binjakeve Eva e Mateo dhe i te vogles Alana, e tradheton bashkeshorten e tij Georgina Rodríguez me modelen angleze Rhian Suggers. E perditshmja britanike pretendon se ka mesazhet erotike te futbollistit me modelen...

Like
49
0
Saturday, 03 February 2018
Parfum i ri i Kim per Shen Valentin
Updates

Ndikuesja me e madhe nepermjet rrjeteve sociale sot ne bote (madje edhe miliardere si Paris Hilton kane pranuar te “klonohen” si ajo) Kim Kardashian, ka bere gati dhuratat e Shen Valentinit. Nje moster e parfumit te saj te ri i , e paketuar brenda nje kutie te madhe me cokollata do tu dergohet adhuruesve dhe atyre qe e urrejne, ne fund te fundit eshte feste. Tek dergesat e atyre qe e urrejne bien ne sy normalisht Taylor Swift dhe Sharon...

Like
37
0
Saturday, 03 February 2018
Lady GaGa terhiqet serish
Pm Drive

Lady Gaga terhiqet serish nga turi i saj “Joanne” ne Europe per shkak te semundjes. 31 vjecarja vuan nga nje sidrome reumatike qe sjell dhimbje muskulare. E njejta gje i ndodhi edhe ne Shtatorin e kaluar ku anulloi koncertet e saj per tu rikthyer per pak dite ne mes te Janarit per koncertin ne Itali dhe javen e kaluar me prezencen ne Grammy...

Like
53
0
Saturday, 03 February 2018
Sonte Sadiku perballe Ronaldos
Updates

Sot ne mbremje ne ndeshjen Levante-Real Madrid do te jene perballe CR7 me AS7 Sulmuesit nga Shqiperia i cili kaloi nga Legia e Varshaves tek Levante javen e kaluar , i eshte dhene nr...

Like
18
0
Saturday, 03 February 2018
Turizmi kulturor terheq mbi 670 mije turiste ne vendin tone.
Travel News

Mbi 5 milione persona vizituan Shqiperine ne vitin 2017, prej te cileve 670 mije vizituan muzete, parqet arkeologjike dhe kalate. Sipas te dhenave te publikuara nga Instituti i Stastikave numri i vizitoreve ne muze, kala e monumente te tjera si dhe ne parqe arkeologjike per vitin 2017, shenoi rritje me rreth 22%, krahasuar me vitin 2016.Destinacioni kulturor me terheqes per turistet ishin parqet arkeologjike. Gjate vitit 2017, keto parqe u vizituan nga mbi 261 mije shtetas, ose 13% me shume...

Like
62
0
Saturday, 03 February 2018