Havana good time! Camilla Cabello mberrin ne Tokio per koncertet live
Pm Drive

Ajo mbajti një fjalim emocional dhe fuqizues rreth rinisë së saj si një emigrante, gjatë Çmimeve Grammy të ketij viti. Por Camila Cabello u kthye në detyrat e saj si një yll popi të martën, pasi ajo zbriti në Japoni për të promovuar albumin e saj debutues solo. 20-vjeçarja u shfaq shume trendy,ne aeroportin e Naritas, e veshur me pantallona prej lëkure,një kapelë dhe nje triko mustard, duke pershendetur shume e entuziazmuar fansat e...

Like
40
0
Wednesday, 31 January 2018
Turizmi i natyres dhe aventures shpaloset ne Nature Alpe Adria.
Travel News

Potencialet e turizmit aktiv do te shpalosen prej dites se sotme ne Slloveni ne eventin me te madh dedikuar turizmit te aventures, panairit Nature Alpe Adria qe ka nisur ne Ljubjane. Destinacionet me te mira te turizmit te natyres dhe alpeve kryesisht do te ekzpozohen deri me 3 shkurt ne edicionin e 29 te panairit me pjesmarrjen e qindra tur operatoreve nga 12 vende te botes. Me prezencen e me shume se 15 mije vizitoreve eventi synon paraqitjen e produktit...

Like
63
0
Wednesday, 31 January 2018
Angelina Jolie dhe Brigitte Macron, një takim grash të pushtetshme dhe një takim stili
Pm Drive

Aktorja e famshme Angelina Jolie dhe zonja e pare e Francec, Brigitte Macron janë takuar në Paris per te diskutuar per zgjidhjen e krizës së refugjatëve sirianë. Por pervec kesaj ky ishte dhe një takim grash të pushtetshme, por dhe një takim stili. Ndërsa Jolie vinte në Paris pas udhëtimit të saj në Jordani, ku takoi fëmijë të familjeve të emigrantëve sirianë, ky takim me bashkëshorten e Presidentit francez, ishte për të diskutuar rreth këtij udhëtimi, ku Jolie-n e kishin...

Like
108
0
Wednesday, 31 January 2018
Rita Ora do të këndojë falas në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës
Pm Drive

Rita Ora di gjithmone te na beje krenare! Ka qene Behgjet Pacolli ai qe ka konfirmuar ardhjen e këngëtares me famë botërore Rita Ora në Kosovë me date 17 shkurt me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë. Pacolli me anë të një postimi në Facebook shkruan se Rita Ora nuk ka pranuar të paguhet për koncertin që do të zhvillojë, duke u shprehur se familja Ora meriton një respekt të madh për shkak të ndihmës që kanë dhënë në promovimin...

Like
68
0
Wednesday, 31 January 2018