2018 pritet te jete nje vit i mbare per turizmin shqiptar.
Travel News

Edhe per vitin 2018 pritet qe sektori i turizmit te jete i mbare. Drejtor i Agjencise Kombetare te Turizmit thote se rezervimet e deri tanishme dhe strategjia qe do te ndiqet kete vit per turizmin do e sjellin rekorde te reja ne Shqiperi. Per here te pare kete vit sipas tij do te kemi bashkepunim me operatore te medhenje te turizmit ne Itali. Gjermanet pritet te vizitojne serish vendin nderkohe qe nje tjeter treg i synuar eshte edhe ai aziatik....

Like
51
0
Monday, 29 January 2018
U2 ne Grammy Awards
Updates

Kjo eshte performanca Live e U2 ne mbremjen e 60 -te te cmimeve Grammy Awards te zhvilluar mbreme ne Madison Square ne NY U2 hapen siparin e Show-t duke kenduar kengen e tyre “Get Out Your Own Way” perpara Statujes se Lirise Me te fituarit e ketij edicioni cmimesh dolen Bruno Mars me albumin “24k magic” dhe Kendrick...

Like
55
0
Monday, 29 January 2018