Nis ne Helsinki Matka Nordik Travel 2018.
Travel News

Ka nisur sot ne Helsinki te Finlandes Panairi me i rendesishme i industrise se turizmit per vendet nordike, Matka Nordik Travel. Ne kete edicion te panairit do te jene prezente mbi 400 kompani turistike nga dhjetra vende te botes qe do te njihen me produktin turistik te vendeve te Europes Veriore. Ky rajon eshte dhe nder ata qe emetojne me shume turiste ne kontinent dhe jo vetem. Per kete arsye edhe takimet konferencat dhe preznatimet ne kete event do te...

Like
79
0
Thursday, 18 January 2018