no-cover
Travel News

2017 ka sjelle bilancin me te mire te turizmit per Spanjen qe shenoi plot 82 milione turiste , nje rritje me 9% me shume sesa viti 2016. Shifrat u bene publike gjate Samitit te Turizmit per Europen Jugore qe u mbajt se fundmi ne Spanje. Ky destinacion shenoi rekord edhe ne fitimet nga shpenzimet qe turistet bene atje vitin e kaluar , vlera e pergjithshme e te cilave llogaritet ne 87 miliard euro, 12.4% me shume se viti 2016. Ne...

Like
57
0
Friday, 12 January 2018
no-cover
New Travel Hits

Adhuruesit e Justin Timberlake, jane duke shijuar kengen e sapo publikuar nga ar4tisti , ”Filthy”. Kënga e tij më e re, është shoqëruar me një klip shume interesant e cila sapo eshte hedhur ne Youtube ka marre me shume se 16 milion klikime. Videoklipi eshte futuristik , dhe net e Timberlake shfaqett duke portretizuar një shpikës si Steve Jobsi.Ndersa në Instagram ka publikuar prapaskenat gjatë krijimit të videoklipit, transmeton Koha.net. Billboard shkruan se Timberlake është koka kryesore prapa performancës futuristike...

Like
333
0
Friday, 12 January 2018