New Travel Hits
Adult, Commercial

PM Drive

Like
874
sms 0694000101
03:00 pm - 05:00 pm
PM Drive
  • Location
  • Artists
  • Genres
  • Status
  • Tirane,Durres,Fier,Vlore,Sarande
  • Introducer Ada Bileri/Dj Pm
  • Various
  • Live On-Air

Emisioni i preferencave muzikore të degjuesve. Gjithcka nga koncertet që pritet të zhvillohen në rajon, kenget e reja te artisteve me te njohur te muzikes si dhe ngjarjet e fundit nga Show Biz dhe Lifestyle.

 

share