New Travel Hits
Adult, Commercial

i Travel

Like
872
0694000102
01:00 pm - 01:30 pm
i Travel
  • Location
  • Artists
  • Genres
  • Status
  • Others
  • Tirane,Durres,Fier,Vlore,Sarande
  • Jola Pashollari
  • Oferta pushimesh
  • Live On air
  • Producer; Vas Tour

Emisioni i cili sjell tek degjuesit ofertat dhe destinacionet me te mira per te pushuar. Te ftuar agjensi te ndryshme turistike ne vendet te cilat prezantojne ofertat me te fundit . Gjtihashtu ne kete program perfshihen dhe keshilla dhe aktualitet mbi destinacionet ku prezantohen ofertat.

share