E Hena

Like
215
Radio Travel
18:00 - 19:00
E Hena
  • Location
  • Artists
  • Genres
  • Status
  • Tirane/Durres/Fier/Vlore/Sarande
  • Arta/Alioni
  • Talk Show
  • Live

“E Hena” e nje personazhi te njohur .
Dita e Hene etiketohet si dita me e merziteshme e javes, por si eshte ajo per nje personazh publik?!
Biseda ne studio me te ftuarin zhvillohet sikur te jete ne nje kafene dhe personazhi i ftuar rrefen miqesisht dhe konfidencialisht me drejtuesit e emisionit
Ju natyrisht jeni te pranishem Live ne 104.6 Fm 🙂

share