Ultra Europe Festival 14-16 korrik

Like
88
Split
Ultra Europe Festival 14-16 korrik
14 Jul
2018
  • Location
  • Artists
  • Genres
  • Status
  • Price
  • Kroaci
  • Various DeeJays
  • Dance House
  • Live
  • 169 Euro

Ultra Europe Festival eshte nder festivalet me spektakolare ne Europe sa i perklet EDM, pasi cdo vit ne mes te korrikut ben bashke emrat me gjgane te kesaj lloj muzike dhe fansat mezi presin daljene biletave qe me pas shiten ne nje kohe rekod.
Qindra mijera adhurues te muzikes dance mblidhen në brigjet e harlisur të Adriatikut ne qytetin fantastic kroat, Split per te ndjekur nga afer idhujt e tyre si : David Guetta, Tiesto, Martin Garrix, Hardwell, Armin Van Burren, DJ Snake, Steve Aoki e dhejtra te tjere .

Kete vit Festivali do te zhvillohet en datat 14-15 dhe 16 korrik 2017 ne Stadiumin Poljud me nje kapacitet prej 35 mije spektatoresh.
Biletat jane ne shitje tashme dhe per tre ditet e festivalit cmimi i tyre nis nga 169 euro.

share