Katy Perry Live me 23 maj ne Keln

Like
32
Keln
Katy Perry Live me 23 maj ne Keln
23 May
2018
 • Location
 • Artists
 • Genres
 • Status
 • Price
 • Others
 • Gjermani
 • Katy Perry
 • Pop
 • Active
 • 80 Euro
 • www.vas.al

Katheryn Elizabeth Hudson ky është emri i saj i vërtetë, pavarësisht se botërisht në skenën e muzikës ajo njihet si e famshmja Katy Perry.
Te gjithe embajne medn se si hyri ne zemrat e miliona fansave me hitit “I Kissed a Girl”, me të cilën fitoj zemrat e të gjithë të rinjve në të gjithë botën në vitin 2008.
Me pas ajo solli dhe suksese te tjera te jashtezakonshme duke bere qe te shpallej ne 2013 si Femra e Vitit nga Billboard Magazine e shume cmime te tjera ne boten e muzikes.
Këngëtarja ka planifikuar koncerte live edhe në europë vitin e ardhshem pasi vijon me suksesin dhe promovimine albumit te ketij viti Witnes.
Me date 23 maj ajo do te jete ne Keln te Gjermanise ne Lanxes Arena, ndersa ne 26 maj ajo do te jete Amsteradm te Holandes.
Biletat nisin nga 80 euro.

share