Roger Waters me 17 prill ne MIlano

Like
39
Milano, Bolonja
Roger Waters me 17 prill ne MIlano
17 Apr
2018
 • Location
 • Artists
 • Genres
 • Status
 • Price
 • Others
 • Itali
 • Roger Waters
 • Pop Rock
 • aktiv
 • 70 Euro
 • www.vas.al

Roger Waters do të jetë live ne 2018 shume afer nesh, ne Itali!
Us + Them Tour do të ndalet në Milan one datat 17 dhe 18 prill dhe ne Bolonja më 21 dhe 24 prill te ketij viti.
Biletat kane dale tashme ne shitje dhe nisin nga 70 euro.
Ish-vokalisti i Pink Floyd, pasi et mbyll turneun amerikan do te vij ne Europe per te performuar live, hitet e albumit te fundit “Is This the Life We Really Want?”

share