Bryan Adams Live me 17 Qershor ne Amsterdam

Like
37
Ziggo Dome
Bryan Adams Live me 17 Qershor ne Amsterdam
17 Jun
2018
 • Location
 • Artists
 • Genres
 • Status
 • Price
 • Others
 • Amsterdam
 • Bryan Adams
 • Pop Rock
 • Active
 • 70 Euro
 • www.vas.al

Bryan Adams sapo ka publikuar koleksionin e tij me te mire gjate gjithe ketyre viteve nen titullin “Ultimate”.
Me gjithsej 21 këngë, ai permban dhe dy këngë të reja Please Stay dhe Ultimate Love.
I njohur në të gjithë botën për markën e tij të feel good rock & roll dhe baladat e mëdha, Bryan Adams është një ikonë e përmasave epike.
Ne albumin e ri perfshihen kenget me te medhaja te historise se muzikes si ‘(Everything I Do) I Do It For You’, All For Love ,‘You Belong To Me’, ‘Summer Of ’69’, ‘Have You Ever Really Loved A Woman?’, ‘Somebody’, ‘Please Forgive Me’ e shum te tjera.
Te gjitha keto fansta do te kene mundesine ti degjojne live nese rezervojne nej bilete per koncertet e tij te 2018.
Me date 17 qershor te vitit te ardhshem ai do performoje ne arenene e famshme Zigo Dome te Amsterdamit.
Cmimi I biletave nsi nga 70 euro.

share