Weekend Lovers

Klik Expo Group 24-28 Nentor 2016
Weekend Lovers

Per te tretin vit me rradhe Radio Travel eshte partner mediatik i panairit me te madh ne Shqiperi, Klik Expo Group. Radio Travel ishte prezente edhe sot ne kete panair per te promovuar produktet qe bizneset pjesmarrese kane zgjedhur per te prezantuar per klientet e tyre. Keto jane disa nga intervistat me perfaqesues te ketyre kompanive dhene per Radio Travel,direkt, ne emisioni e fundjaves “Weekend Lovers” Gjate kesaj fundjave, kompanite kane zgjedhur produkte eksklusive por edhe oferta per vizitoret. Grupi...

Like
1077
0
Saturday, 26 November 2016
Destination Sport – Euro 2016
Weekend Lovers

...

Like
441
0
Saturday, 17 September 2016
no-cover
Weekend Lovers

Pushime FALAS ne Antalya me Radio Travel! Telefononi duke dhene parashikimin tuaj ne emisionin “Luaj ne France – Pusho ne Antalya” dhe fitoni pushime FALAS All Inclusive per nje jave ne cift nga www.vas.al! Gjithashtu per ndjekesit e fituesit do te kete dhurata te ndryshme me vlere nga “dyqantaxi.com” Parashikoni sakte (1X2) ndeshjet e Kampionatit ne emisionin qe do te transmetohet cdo dite ora 12’00 deri ne 14’00 duke filluar nga data 10 Qershor ne Radio Travel! Si funksionon; 1...

Like
988
0
Thursday, 05 May 2016
Hotelet e bregdetit shqiptar ne Radio Travel
Travel Talk

Cdo fundjave ne emisionin “Weekend Lovers” aktore te industrise se turizmit ne vend, promovojne produktet dhe ofertat e tyre per pushuesit ne Radio...

Like
7578
0
Saturday, 30 April 2016
no-cover
Weekend Lovers

Bejini share ketij postimi nga FB i Radio Travel ne Facebook-un tuaj dhe merrni sa me shume LIKE deri te shtunen me date 27 shkurt. Ne emisionin “Weekend Lovers” te shtunen ora 10’00 te mundesuar nga “dyqantaxi.com”, personi qe ka marre me shume LIKE te ketij postimi ne FB e tij, do te fitoje kete produkt me vlere nga “dyqantaxi.com” ANDROID HD-TV BOX QUAD CORE BLUETOOTH Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin...

3
929
0
Saturday, 20 February 2016