New Travel Hits
Adult, Commercial

Morning Travel

Dhurata te shumta ne Radio Travel
Weekend Lovers

Radio Travel ka dhuruar cdo sezon veror por jo vetem dhurata te shumta per degjuesit aktive te emisionit te saj “Morning Travel”. Shume cifte kane fituar nga lojrat dhe konkurset tona radiofonike dhe kane pushuar FALAS nje jave me gjithcka te paguar nga VAS TOUR ne resortet me te mira te Antalias, Sharm El Shikh, Palma De Majorka, Maldive, si dhe fundjava ne Malin e Zi dhe Greqi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.918595758176178.1073741937.151813691521059&type=3...

Like
148
0
Saturday, 30 April 2016