Update!

De Biasi publikon listen e lojtareve te Shqiperise ne Euro 2016.
Update!

Trajneri i Kombëtares De Biasi në një conference te fundit ka publikuar lojtarët të cilët do të luajnë në Francë 2016. Në Austri do të grumbullohen 27 lojtarë ndërkohë që 23 lojtarë do të nisen për në Francë, mes tyre vihet re mungesa e Salihit dhe Manajt. Trajneri De Biasi tha pjesmarrja ne Euro 2016 e Shqiperise eshte nje premtim i mbajtur dhe se ata qe do ta ndjekin kombetaren te luaje ne kete kampionat do te kene fat. De...

Like
698
0
Saturday, 21 May 2016