New Travel Hits
Adult, Commercial

Travel Club

Dhurata te shumta ne Radio Travel
Weekend Lovers

Radio Travel ka dhuruar cdo sezon veror por jo vetem dhurata te shumta per degjuesit aktive te emisionit te saj “Morning Travel”. Shume cifte kane fituar nga lojrat dhe konkurset tona radiofonike dhe kane pushuar FALAS nje jave me gjithcka te paguar nga VAS TOUR ne resortet me te mira te Antalias, Sharm El Shikh, Palma De Majorka, Maldive, si dhe fundjava ne Malin e Zi dhe Greqi https://www.facebook.com/media/set/?set=a.918595758176178.1073741937.151813691521059&type=3...

Like
148
0
Saturday, 30 April 2016
Live On Air “Travel Club”
Travel Club

Emisioni “Travel Club” mundesohet nga Albtelecom dhe Spitali Amerikan. LIVE On Air me Aden dhe Telen. Informacionet e dites si dhe aktivitetet kulturore e artistike te javes! Destinacionet e sugjeruara per kete fillim muaji te fundit te vitit. Te ftuar ne...

2
220
0
Tuesday, 01 December 2015