Pm Drive

Së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo, pasi pranoi eksperiencën e saj si biseksuale e pasqyruar përmes këngës “Girls”. Në Instagram, Rita Ora ka bërë një postim që ka ngjallur shumë dyshime tek fansat. Një foto e fytyrës në të cilën shihej një fasho mbi hunde dhe të shumtë ishin ata që […]

Ndryshe nga pjesa tjetër e çifteve që mezi presin të grumbullojnë dhurata, princ Harry dhe Meghan Markle po kthejnë mbrapsht të gjitha dhuratat që u janë dhënë për dasmën e tyre dhe shuma e tyre shkon 9 milion dollarë! Duka dhe dukesha e Sussex thuhet se morën me miliona dhurata me vlera marramendëse , por […]

  Është një nga meshkujt më seksi të showbizz-it dhe shumë femra e adhurojnë… Ndonëse është përfolur për lidhje me disa nga vajzat më në zë si Tuna, Dafina Zeqiri dhe Angela Martini, Ledri shpesh është treguar i rezervuar në këtë aspekt për të mos treguar shumë për publikun. Ka mjaftuar një postim në Instagram […]

Mes qindra urimesh nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj ai që ka ngrohur zemrat është Alban Skënderaj, me fjalët e tij të ëmbla e të veçanta. Ai ka postuar në rrjetin social Instagram një foto ku ata shfaqen në fesivalin e tij, të zhvilluar pak javë më parë; “Hapësira e një ëndrre”. Bashkangjitur fotos […]

Këngëtari i famshëm Nick Jonas është një ndër ata djem që pëlqen të ketë marrëdhënie me femra më të mëdha se veten. Kohë më parë ai u përfol se ishte në një lidhje intime me Demi Moore, më pas dëshironte të shoqërohej me Jenna Dewan ndërsa së fundmi përflitet se është në një lidhje me […]

Ditën e kaluar CNN turk shkroi një artikull ku tregohej se këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes finale të “Champions League” u largua fshehurazi tek një hotel ku kaloi natën me Marco Asension. Media rozë, e huaj dhe shqiptare kanë shpërthyer në lajme duke aluduar se ajo dhe lojtari i […]

Dy javë më parë ai u bë baba për herë të tretë e gjithashtu zbuloi të vërtetën tronditëse të jetës së tij ku ka parë mamanë teksa tentonte të vetëvritej. Duket se Dwayne Johnson në jetën reale nuk ka asgjë të ngjashme me ‘The Rock’ dhe është shumë i lumtur për këtë fakt. Në një […]

Këngëtarja e famshme Gwen Stefani e cila ka 30 vite në skenë është gati t’i japë fund karrierës së saj muzikore. Ajo ka njoftuar në një intervistë të dhënë së fundmi se duhet t’i përkushtohet familjes dhe fëmijëve të saj më shumë se kurrë dhe për ta bërë këtë gjë është e gatshme të heqë […]

Dua Lipa pritet të bëjë hapjen e ceremonisë së ‘Champions League’ që do të mbahet nesër, me 26 maj. Këngëtarja shqiptare, ka zhvilluar ditën e djeshmë një konferencë për shtyp në stadiumin ku edhe do të këndojë, para ndeshjes Real Madrid-Liverpool. Por më pas, Dua do të këndojë edhe në koncertin e ‘Formula 1’ që […]

  Te jesh  pjesë e këngës zyrtare të Kupës së Botës, FIFA 2018 ka qenë njëra ndër përvojat më të pabesueshme dhe emocionale që kam pasur deri tani. Ishte e mahnitshme të punosh me Diplo, Will Smith dhe Nicky Jam, për të cilët unë kam admirim të madh. Jam adhuruese e futbollit dhe mezi pres […]


Radio Travel

Radio Travel

Current track
TITLE
ARTIST

Background