NEW TRAVEL HITS

Like
2842
various
NEW TRAVEL HITS
  • Artist
  • various
NEW TRAVEL HITS
various

New Travel Hit transmetohet disa here gjate dites ne orare te ndryshme cdo dite, gjate gjithe programit.
New Travel Hits eshte rubrika e cili prezanton prodhimet me te reja muzikore te kengetareve me te njohur te skenes boterore por jo vetem.
Artiste te ndryshem, shqiptare dhe te huaj, zgjedhin Radio Travel per te promovuar kenget e tyre.

 

share