Dua Lipa – IDGAF

Like
49
Pop
14 January 2018
Dua Lipa – IDGAF
  • Artist
  • Label
  • Dua Lipa
  • Radio Travel
Dua Lipa – IDGAF
Pop

“IDGAF” eshte nje tjeter kenge qe Dua Lipa sjell duke dhene leksione se si te silleme me ish-n.
Ne kete kenge Dua Lipa këndon për një të dashur që është kapur duke mashtruar.
E pyetur nga BBC nëse është një histori e vërtetë, ajo u përgjigj: “Po dhe jo, disa pjese te kenegs janë shumë të vërteta.
Nese kthehesh pas shume kohesh dhe e takon ate, thuaji thjeshte , “hi” dhe mendo per veten tende.
Ai duhet ta kuptoje fajin qe ka bere…” shprehet Dua Lipa.

share